2 Nisan 2010 Cuma

Bihter Kolyesi

Aşk-ı Memnu dizisindeki Bihter karakterinin sevilenlerin en gözde ürünü olan bu kolye gerçekten hoş bir tasarımdır. Gerek kullanımı ile gerekse görseli ile göz kamaştırmaktadır.

İster gümüş tasarımını, ister altın tasarımını sizde sevdiğinize güzel bir süpriz yapabilirsiniz. Ya da kendinizi şımartabilirsiniz...

Beren saat'in Türkiye'ye sevdirdiği bu güzel kolye ( bihter kolyesi )gerçekten googlede en çok arananlar arasına girdi.

Birçok kişinin kolyenin ismini bihter kolyesi olarak adlandırdı. Satıcıların en çok satılan kolyeleri yerin kısa sürede yer aldı.
Gerek şıklığı gerek görsel olarak bize muhteşem tasarımlar sunan Aşk-ı Memnu dizisindeki bihter karakterini canlandıran beren saatci 'ye teşekkürlerimizi sunarız. Gayet başarılı bir oyuncu. Biter kolyesi'ni eniyial.com sitesinde oldukça uygun fiyata satıyolar ben oradan aldım doğrusu.

Kolyeye yakından bakmamız gerekir ise iki adet cember şeklini almış ve içeriğinde taşları ile bütünleşmiş asansör diye tabir edilen özelliği ile kullanımda biraz zorluk yaşansabile en çok tercih edilenler listesinin başında yer almaktadır.

Dizide bihter ve behlül'ün aşk'ının ifadesi olarak gördüm hep bu kolyeyi.


Yasak aşkın bir simgesi binevi. 2 alyansa benzetmişimdir hep severek kullanacağız bu takıyı hemen hemen tüm kuyumculardan ve gümüş mağazasından kolaylıkla bihter kolyesi adı aldında satın alma şansına sahibiz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder